Wiadomości
Wyszukiwarka wiadomości

O portalu

Motoryzator - przeglądarko-wyszukiwarka części samochodowych E-moto, czyli portal pomocny mechanikowi i laikowi


W ramach projektu POIG 8.1 uruchomiony został portal świadczący usługi elektroniczne związane z branżą motoryzacyjną wspomagający kojarzenie potencjalnych nabywców produktów/usług z ich sprzedawcami/świadczeniodawcami.

Efektem realizacji projektu to pojawienie się na rynku nowej e-usługi.

  

Zasięg: Projekt realizowany na terenie całego kraju.
Rynek docelowy: Portal skierowany jest do ogółu internautów (w założeniu niespecjalistów) poszukujących dla siebie określonych rodzajowo produktów/usług.

 

Kilka słów nas:

 

Jesteśmy grupą młodych ludzi interesujących się szeroko pojętą motoryzacją, mechaniką czy sportem samochodowym. Pragniemy zrealizować swoje innowacyjne projekty, jakim jest Motoryzator. Nasz pomysł zyskał przychylność oraz dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej dzięki czemu możemy tworzyć  dla Was Motoryzator.pl,  realizując nasze pasje.

 

Czym jest Motoryzator?

 

Pragniemy stworzyć największy i najlepszy portal motoryzacyjny w Polsce, skupiający w sobie wszystkie możliwe potrzebne opcje umożliwiające przyjemnie i funkcjonalne korzystanie z portalu. Chcemy aby Motoryzator.pl był miejscem skupiającym wszystkich użytkowników w jakikolwiek sposób związanych z motoryzacją, tych „laików” jak i ekspertów, mechaników czy właścicieli firm. Obecnie prawie każde gospodarstwo domowe posiada jeden lub więcej samochodów, żyjemy w świecie globalnej motoryzacji, nasz portal to miejsce dla każdego motomaniaka i nie tylko.

 

Rodzaje kont:

  • użytkownik
  • firma
  • sklep internetowy

 

Konto „użytkownika” to konto przeznaczone dla osób zainteresowanych korzystaniem z portalu nie w celu zarobkowym, szukających porady, pomocy czy chcących zakupić części czy też znaleźć w swojej okolicy godny zaufania warsztat naprawczy. Konto to będzie umożliwiało wysłanie zapotrzebowania na konkretną część a współpracujące z nami sklepy dostarczą swoją ofertę. Będzie można również korzystać z modułu porad zasięgając fachowej porady czy też dzieląc się swoimi doświadczeniami. Będzie można też zasięgnąć najświeższych informacji z dziedziny motoryzacji w naszych artykułach i testach na stronie głównej.

 

Konto „firma" to konto skierowane do szeroko pojętych firm związanych z motoryzacją. Warsztatów naprawczych, firm usługowych, sklepów, myjni, ubezpieczeń itp. Dzięki portalowi Motoryzator.pl możesz stworzyć za darmo (lub opcja płatna, sprawdź w zakładce” pakiety wizytówek”) swoją wizytówkę, wraz z mapą dojazdu. Dzięki której potencjalni klienci odnajdą twoja ofertę w sieci. Ponadto dajemy ci możliwość dodatkowej reklamy na stronach Motoryzator.pl oraz szansę awansu w rankingu usługodawców poprzez możliwość oceniania twoich usług przez klientów.

 

Konto „ sklep internetowy” skierowane jest do sklepów internetowych pragnących jeszcze skuteczniej dotrzeć do potencjalnych klientów, odpowiadając na konkretne zapotrzebowanie na część.  Dzięki otrzymywanym z Motoryzatora zapytanią od klientów zwiększysz swoja sprzedaż. Twoja wizytówka w Motoryzatorze zwiększy liczbę odwiedzających twój sklep klientów, powiększ z nami swoja sprzedaż, zapraszamy.

 

Portal Motoryzator.pl  to bardzo wiele funkcjonalności, możliwości, ciekawostek. Pragniemy stworzyć jedyne takie miejsce w sieci gdzie spotkają się wszyscy ludzie w jakikolwiek sposób związani z motoryzacją i będą mogli za pośrednictwem witryny Motoryzator wymieniać opinie i porady, dowiedzieć się o nowościach, sprzedawać  i kupować części lub odnaleźć dobre usługi. Załóż swoje konto i zapoznaj się z możliwościami jakie daje Motoryator.pl odkryj jego funkcjonalności, bądź z nami zapraszamy.