Wiadomości
Wyszukiwarka wiadomości

Oferta dla Firm

Oferta dla firm

 

Platforma Motoryzator.pl  pragnie skierować swoja ofertę do firm związanych z motoryzacją, zarówno warsztatów usługowych jak i firm motoryzacyjnych. Głównym zadaniem Motoryzatora jest kojarzenie popytu użytkowników z podażą firm. Jeżeli chodzi o firmy usługowe to oferujemy możliwość stworzenie wizytówki swojej firmy w skutek czego będzie ona widoczna w  wyszukiwarce motoryzator.pl przypisana do odpowiedniej kategorii co umożliwi łatwe wyszukanie jej przez użytkownika. Ponadto pakiety gold i silver umożliwiają  wyświetlanie danej wizytówki na górze przeglądanej strony co przekłada się na jej skuteczność w reklamie.

 

Istotnym faktem zwiększającym atrakcyjność danej oferty firmy jest możliwość wystawienia oceny przez użytkownika który skorzystał z usług danej firmy. Dla sklepów prowadzących sprzedaż w Internecie oferujemy również możliwość stworzenia swojej wizytówki wraz z przekierowaniem na stronę sklepu jak i bezpośredniego odpowiadania na zapotrzebowanie klientów. Polega to na tym że klienci chcący dokonać zakupu części wysyłają swoje zapotrzebowanie za pomocą wiadomości do Motoryzatora a ten rozsyła owe zapytanie do współpracujących z nami sklepów internetowych. Dzięki czemu sklep odpowiadając na zapytanie ( podając cenę ,warunki dostawy itd.) kieruje konkretna ofertę do klienta, dzięki czemu zdecydowanie wzrasta skuteczność sprzedaży. Taki sposób kierowania swojej oferty jest tańszy oraz skuteczniejszy, ponieważ oferta trafia do konkretnego klienta z konkretnym zapotrzebowaniem.

 

Oferujemy ponadto reklamę na stronach Motoryzator.pl są to reklamy banerowe wyświetlane lokalnie czy tez promocja produktów na stronie głównej. Więcej można przeczytać w zakładce reklama w portalu. Ponadto pragniemy aby marka Motoryzator.pl stała się symbolem dobrych firm motoryzacyjnych dlatego też jesteśmy otwarci na różne inne propozycje współpracy.